25 lat DPD Polska
Urodzinowa loteria DPD

Zwycięzcy:


Nagroda główna
Wycieczka o wartości 20 000 zł
do realizacji na portalu Fly.pl*
Wygrał/a:

Edward Waściński

Tablet Samsung Galaxy**

Losowanie 10.08.2016 r.

Ewa Bujara

Tomasz Latus

Halina Kurzawska

Bogusław Łącki

Józef Łapaj

Marta Jegers

Katarzyna Krupa

Bartosz Biernacki

Kamilla Gryszel

Joanna Dawidowska

Emilia Kądziela

Karol Szymański

Wojciech Tuła

Anita Sobania

Piotr Magdzik

Rafał Rejman

Stefan Mielnik

Natalia Korepta

Izabela Kordulska

Robert Jaworski

Jacek Bielecki

Małgorzata Sułkowska

Aneta Czuba

Izabela Zawojska

Michał Gołebiewski

Maciej Wróblewski

Leszek Wronski

Kacper Lorens

Roman Smiglak

Jacek Jedrzejczak

Losowanie 05.09.2016 r.

Tomasz Rakowski

Artur Pączek

Piotr Szlufik

Ireneusz Miszczenko

Norbert Lehmann

Izabela Gorzka

Ewa Jasińska

Dawid Łychoński

Paweł Roman

Andrzej Zwikiewicz

Błazej Frajnd

Aneta Kostrzyńska

Rafał Surowiecki

Maciej Gigoń

Bozena Szczepańska

Vitalii Masevych

Gabriela Adamczyk

Jolanta Szwarcbach

Ewa Krajewska

Paweł Krzywniak

Patrycja Sarecka

Jerzy Józwik

Maciej Wasowicz

Tomasz Ziemba

Iwona Maleszewska

Lucyna Stefaniak

Wojciech Marciniak

Krzysztof Wołek

Grzegorz Musiał

Krzysztof Firmanty

Marcin Banasiak

Łukasz Gosieniecki


Losowanie 10.10.2016 r.

Piotr Bryszewski

Barbara Lewko

Adam Balazy

Roman Bura

Vitalii Masevych

Aneta Korusiewicz

Leszek Wroński

Krzysztof Oszczyk

Tomasz Majkowski

Marek Gibała

Dawid Srebrny

Ilona Kochańska

Małgorzata Gumienny

Witold Majcher

Katarzyna Grono

Jolanta Jóźwiak

Marzena Flak

Joanna Gadawska

Wioletta Sochacka

Marcin Gościmski

Anna Bielska

Agnieszka Chleboś

Dominik Posłuszny

Martyna Bydłowska

Alicja Wysocka

Andrzej Bigelmajer

Norbert Zieliński

Sylwia Pierożek

Marta Elżbieta Ruta

Katarzyna Marta Kmieć-Olszewska

Marcin Hofman


Losowanie 07.11.2016 r.

Grzegorz Więcławski

Jerzy Bigoraj

Justyna Klima

Grażyna Daniel-Schuwald

Karina Hyska

Daniel Pyda

Renata Bryniak

Łukasz Jarecki

Bożena Pirowska

Małgorzata Gumienny

Eugeniusz Michna

Małgorzata Cichoń

Alina Machuła

Agnieszka Łyżwa

Andrzej Standarski

Zofia Rosada

Artur Kaminski

Ewelina Kielmas

Marek Kowalski

Damian Główka

Piotr Ustrzyński

Mariola Umerska

Vitalii Masevych

Katarzyna Kowalczyk

Jakub Kwiatkowski

Marek Sędłak

Mateusz Grzenia

Waldemar Zięcik

Dominika Cegielska

Karolina Brambor

Małgorzata Karpisiewicz

Agnieszka Siedlaczek

Paulina Banaś

Losowanie 05.12.2016 r.

Aneta Kulak

Urszula Czarniecka

Marta Zduniak

Dariusz Wróblewski

Mieczysław Maślankowski

Małgorzata Gumienny

Dominika Lipińska

Sebastian Korczak

Lucyna Petryka

Dariusz Przybylski

Adrian Potucha

Teresa Remus

Agnieszka Nitek

Patryk Rybak

Maciej Jasnosz

Mateusz Wasik

Tomasz Pistol

Robert Buchta

Danuta Kowalska

Paweł Kozak

Natalia Korkus

Bogumiła Góral

Justyna Świtaj-Trocha

Dominik Posłuszny

Piotr Stankiewicz

Jerzy Giemza

Grzegorz Frączek

Elzbieta Ćwikła

Bartłomiej Skotak

Zofia Paśko

Justyna Kijas

Losowanie 09.01.2017 r.

Izabela Szewczuk

Robert Majewski

Michał Piotr Leszczyński

Tomasz Wyrzykowski

Bożena Linard

Patryk Kopczacki

Jacek Marcin Cecot

Justyna Stanisława Kaszewska

Aneta Kostrzyńska

Barbara Marta Czernecka

Aleksandra Iżewska

Leszek Marian Jarkowski

Marlena Gałka-Kuda

Małgorzata Katarzyna Kłos

Anna Majka

Artur Szymański

Grzegorz Zadka

Marcin Tomasz Drobiszewski

Sebastian Bedyński

Paweł Piotr Miodoński

Małgorzata Karolina Kurdziel

Rafał Tomasz Smurzyński

Julia Barbara Smolin

Przemysław Stefan Małecki

Barbara Nowak

Voucher o wartości 250 zł
do realizacji na portalu Fly.pl***

Losowanie 10.08.2016 r.

Piotr Romanowski

Katarzyna Szafrańska

Marzena Turkot

Kacper Cieślak

Robert Młynarczyk

Elżbieta Świtulska

Michał Sawicki

Karolina Rozwadowska

Mariusz Grabski

Elzbieta Switulska

Monika Studencka-Rygiel

Kamilla Gryszel

Paweł Kołek

Maciej Tokarczyk

Marcin Czerwinski

Małgorzata Brzozowska

Marta Saltarska

Wojciech Szafron

Losowanie 05.09.2016 r.

Stefan Pasoń

Jakub Kwiatkowski

Robert Bajorek

Krzysztof Madera

Paulina Rozenblat

Monika Woźniak

Mariola Łasicka

Marcin Kosiński

Grzegorz Woźny

Andrea Chorubczyk

Wiktor Tadeusz Wyrzykowski

Jan Kostka

Marlena Gałka-Kulda

Joanna Święch

Marcin Czerwiński

Tomasz Piotr Klich

Gabriela Matwiej

Aleksandra Wojciechowska

Krzysztof Kłopotek

Paweł Skoczylas

Losowanie 10.10.2016 r.

Monika Sekuła

Angelika Piętka

Kinga Bareła

Artur Drozd

Jakub Wąsikowski

Anna Adach

Krzysztof Gonera

Jadwiga Maśląg

Gabriela Maziarz

Barbara Rzezniczak

Marta Komarnicka

Krystyna Wowczuk

Beata Nowak

Monika Kołtok

Mariusz Karliński

Małgorzata Kannenberg

Anna Pinocy

Milena Kijewska

Jacek Nowakowski

Anna Florek

Losowanie 07.11.2016 r.

Katarzyna Stojecka

Anna Toczyłowska

Ewa Czapla

Łukasz Dmitruk

Iwona Martuszewska

Krzysztof Berezowski

Jakub Kuszyński

Katarzyna Czajkowska

Amanda Krawiec

Jakub Wąsikowski

Michał Krawczyk

Marek Grodziński

Beata Walentynowicz

Maciej Orzechowski

Michał Wielgus

Marek Chorubczyk

Michał Hanusek

Losowanie 05.12.2016 r.

Ewa Jatczak

Ilona Wieczorek

Dariusz Wiśniewski

Anna Krajewska

Izabella Prusak

Krystian Lipiński

Andrzej Reducha

Tomasz Olejniczak

Monika Kosiarska-Kowalik

Sylwia Pyziak

Sandra Kamionowska

Bartosz Matuszewski

Adam Filipek

Michał Zieliński

Mikołaj Główczynski

Piotr Bajda

Jan Dorosz

Robert Jaworski

Michał Maciej Naczk

Katarzyna Elżbieta Mikołajczyk

Joanna Kryś

Wioleta Świątkiewicz

Losowanie 09.01.2017 r.

Artur Kozieł

Marta Żelazna

Anna Czapska

Urszula Ostropolska-Mełech

Kinga Sroka

Joanna Toborek Mazur

Damian Krawczyk

Kamil Sałek

Kinga Reich

Alicja Sajdak



Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Oświadczenie laureata Pobierz >


Okres przyjmowania zgłoszeń 14.07.2016-31.12.2016